31. rocznica demokratycznych wyborów samorządowych – Dzień Samorządu Terytorialnego 2021

Dodano: czwartek, 27 maja 2021

27 maja, w rocznicę w pełni demokratycznych wyborów samorządowych roku 1990, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji Wójt wraz z pracownikami Urzędu Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy wraz z Radnymi składają podziękowania i życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i stale współtworzą naszą Małą Ojczyznę.

27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Poniżej publikujemy podziękowania i życzenia z okazji tego ważnego wydarzenia.

„W Dniu Samorządu Terytorialnego oraz w 31 rocznicę w pełni demokratycznych wyborów samorządowych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą naszą Małą Ojczyznę. Podziękowania kierujemy do byłych i obecnych radnych Rady Gminy, sołtysów i rad sołeckich oraz wszystkich pracowników samorządowych. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, codzienny trud oraz ciężką pracę na rzecz gminy Żarnów i jej mieszkańców. Życzymy dużo zdrowia, niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej ważnej i odpowiedzialnej służbie oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym”.