Apel o pomoc dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Gminy Żarnów

Dodano: piątek, 03 lipca 2015

Wójt Gminy Żarnów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarnowie zwraca się do wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o pomoc dla Pana Tadeusza Ząbeckiego oraz jego 88-letniej matki Ireny, zamieszkałych w miejscowości Skumros 8 (obok Skórkowic), 26-330 Żarnów w powiecie opoczyńskim.

W dniu 20 maja 2015 roku w wyniku pożaru spowodowanego uderzeniem pioruna, spłonął dom Pana Tadeusza i jego matki, a wraz z nim cały ich dobytek. Nic nie ocalało, pozostały tylko zgliszcza. Aktualnie trwa intensywna odbudowa zniszczonego domostwa.

W związku z tak wielką tragedią chcielibyśmy prosić o pomoc dla Państwa Ząbeckich w odbudowaniu domu, dlatego apelujemy do wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc o wsparcie dla Państwa Ząbeckich. Liczy się każda pomoc zarówno finansowa jak i rzeczowa. Szczególnie mile widziane są wszelkie materiały budowlane, niezbędne do budowy domu, począwszy od cegieł po pokrycie dachu.

Ośmielamy się Was prosić o wsparcie, mając w pamięci wyjątkową ofiarność i aktywność, udzieloną nam przez Ludzi Dobrej Woli w likwidacji szkód, powstałych w wyniku nawałnicy 14 lipca 2011 roku.

Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych ludzi. Włączmy się wszyscy do akcji i pomóżmy Panu Tadeuszowi i jego matce odbudować dom, ich własne miejsce na ziemi! Zapraszamy do współpracy…

Pracownikiem do kontaktu z potencjalnymi darczyńcami jest Gabriel Jasion, tel. (44) 757-70-55 wewn. 26.