Przejdź do treści

Psy do adopcji

ZNALEZIONA LABRADORKA

Wczoraj późnym wieczorem, na trasie Opoczno – Żarnów w okolicy skrętu na Niemojowice na drodze znaleziono młodą sukę labradora, zagubioną, wpadającą pod koła samochodów. Cud że jeden z nich się zatrzymał i zaopiekował psem. Suczka jest bardzo wygłodzona i wychudzona jak na psa tej rasy. Długo nie jadła bo pierwszy niewielki posiłek zwymiotowała. Prawdopodobnie wyrzucona z samochodu, miejsce gdzie została znaleziona w lesie i jej stan na to wskazuje. Szukamy odpowiedzialnego domu dla suczki. Czekamy również na anonimowe informacje na temat nieodpowiedzialnego właściciela suczki. Osoby zainteresowane sprawą prosimy o kontakt tel. 501 179 180 lub 885 160 106. Aktualnie suczka przebywa w Żarnowie.


MONA

Piękna, postawna średniej wielkości suczka szuka odpowiedzialnego domku. Mona jest młoda ma około 2 lat. Prawdopodobnie porzucona na ulicy w Żarnowie. Uległa potrąceniu przez samochód i kuleje na tylną łapę. Prawdopodobnie miała ją złamaną i zrobił się tzw staw rzekomy. Mimo to radzi sobie doskonale. Potrafi chodzić na smyczy choć trochę ciągnie. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Akceptuje inne psy, warczy tylko gdy się zbliżają do niej przy jedzeniu. Prawdopodobnie musiała długo o jedzenie zabiegać. Nie przejawia poza tym żadnej agresji. Osoby zainteresowane adopcją Mony prosimy o kontakt tel. 501 179 180. Suczka przebywa w Żarnowie. Istnieje możliwość jej bezpłatnej sterylizacji.


BOLUŚ

Mały kilkuletni piesek, który błąkał się od dłuższego czasu w Miedznej Murowanej szuka pilnie domku. Waży około 7 kg i jest mniejszy niż do połowy łydki. Boluś jest bardzo spokojny i cichy. Nie jest typem jazgotliwego szczekacza. Jest bardzo przyjazny dla ludzi i innych piesków. Lubi być głaskany, choć na początku jest  nieśmiały. Będzie najwierniejszym towarzyszem jeśli ktoś okaże mu serce. Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony. Przebywa w Żarnowie. Osoby zainteresowane adopcją Bolusia prosimy o kontakt tel. 501 179 180.