Elżbieta Przybył Zastępcą Wójta Gminy Żarnów – szersze informacje

Dodano: piątek, 21 grudnia 2018

W minionym tygodniu w mediach regionalnych ukazały się krótkie notatki na temat nowej funkcji Pani Elżbiety Przybył w gminie Żarnów. Dziś prezentujemy znacznie szerszy opis na temat Pani Elżbiety, na który wielu z Państwa zapewne oczekiwało:

W dniu 3 grudnia 2018 roku na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Żarnów powołana została Pani mgr Elżbieta Przybył. W dniu 10 grudnia 2018 r., wójt dr Krzysztof Nawrocki dokonał oficjalnej, uroczystej nominacji Pani Elżbiety, podczas spotkania z pracownikami gminy w sali konferencyjnej urzędu. Nowo powołana Zastępca Wójta Gminy Żarnów, deklaruje dalszą, aktywną i sumienną pracę na rzecz dobra i rozwoju Naszej Gminy. Bardzo serdecznie gratulujemy nominacji.

Pani mgr Elżbieta Przybył ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe (magister administracji, geodeta). Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie (Wydział Administracji i Stosunków Międzynarodowych), Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego w Kielcach (Wydział Administracyjno – Humanistyczny) i Policealnego Studium Geodezyjnego w Piotrkowie Trybunalskim

Pani Elżbieta Przybył pracuje w Urzędzie Gminy Żarnów od 15 grudnia 1980 roku. Do 1990 roku była Kierownikiem Referatu Geodezji, Rolnictwa, Leśnictwa, Budownictwa i Komunikacji, a później – kierownikiem Referatu Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa i Leśnictwa. W latach 2010 – 2018 pracowała na stanowisku Kierownika Referatu Organizacyjno – Społecznego i Gospodarki Nieruchomościami i jednocześnie pełniła funkcję Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Żarnowie.

Jest mężatką, mieszka w Żarnowie, ma dwoje dorosłych dzieci.

Kliknij obrazy, aby je powiększyć…