Relacja i fotografie ze spotkania świąteczno-noworocznego `2019 w Żarnowie

Dodano: piątek, 18 stycznia 2019

W dniu 16 stycznia 2019 w hali sportowej w Żarnowie odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne, o charakterze lokalnym, z udziałem mieszkańców gminy Żarnów, w tym przedstawicieli władz gminy, instytucji, przedsiębiorstw, zrzeszeń, osób funkcyjnych społecznie i innych. Przebieg wydarzenia zainicjował Wójt Gminy Żarnów – dr Krzysztof Nawrocki, nawołując również do uczczenia minutą ciszy pamięci po zmarłych niedawno: Prezydencie Miasta Gdańska Pawle Adamowiczu, a także Sołtysie Sołectwa Ławki – którym był Jan Śmigielski.

Spotkanie uświetniła część artystyczna z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Żarnowie, którzy zaprezentowali program artystyczny w duchu świąt Bożego Narodzenia, z jednoczesnym wykonaniem instrumentalno-wokalnym znanych kolęd i pastorałek. W części artystycznej wzięli udział również uczestnicy Domu Dziennego Pobytu „Senior-WIGOR”, którzy wspólnie ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia poprowadzili śpiewanie kolęd.

Ostatnim etapem spotkania była część konsumpcyjno-integracyjna, wraz z życzeniami świąteczno-noworocznymi, których wszystkim zebranym udzielił ks. prał. Jan Kruk. Na wydarzeniu zgromadziło się kilkaset osób, które wspólnie spędziły czas tego spotkania w miłej i życzliwej atmosferze.

Organizatorów ucieszyła obecność przedstawicieli licznych organizacji pozarządowych z terenu gminy Żarnów, których liczba jest najwyższa w całym powiecie opoczyńskim.

Zachęcamy do przeglądania niżej zamieszczonej galerii zdjęć.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć