Sukces gimnazjalistek w powiatowym konkursie fotograficznym w Opocznie

Dodano: piątek, 25 kwietnia 2014

Z wielką radością informujemy, że uczennice Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie zdobyły główne nagrody w kolejnej edycji powiatowego konkursu fotograficznego „3 x M – Młodość, Miłość, Marzenia”. Konkurs corocznie organizowany jest przez Miejski Dom Kultury w Opocznie.

Główny patronat nad konkursem objęła Telewizja Lokalna Opoczno. Poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy. W pierwszej edycji konkursu do udziału zgłosiło się 6 uczestników, dziś, kiedy już mamy jego czwartą edycję w konkursie udział wzięły 29 osób – zaznaczył Edward Zagnański, ojciec i autor konkursu – instruktor zajęć w MDK w Opocznie.

Prace były bardzo zróżnicowane zarówno pod względem tematycznym jak i pod względem techniki wykonania. Uczennice do konkursu przygotowała już po raz szósty Edyta Kazimierczyk, nauczycielka języka niemieckiego.

Pierwsze miejsce w powiecie zdobyła uczennica klasy pierwszej Daria Skulska, a trzecie miejsce wywalczyła Natalia Brzozowicz z klasy drugiej. Na koleją edycję konkursu zapraszamy za rok, a nagrodzonym gratulujemy!