Szkolenie w zakresie wczesnego wykrywania raka jelita grubego w Żarnowie

Dodano: środa, 24 sierpnia 2022

Poniżej prezentujemy plakat informacyjny, dotyczący szkolenia w zakresie wczesnego wykrywania raka jelita grubego, które odbędzie się w Domu Kultury w Żarnowie (ul. Opoczyńska 5) w środę, 31 sierpnia 2022 roku w godz. 17.00 – 18.30. Szkolenie realizuje Gmina Żarnów wraz z Tomaszowskim Centrum Zdrowia.

W ramach programu profilaktycznego, finansowanego ze środków  unijnych, oferujemy bezpłatne badania kolonoskopowe w znieczuleniu ogólnym. Wszystkim chętnym mieszkańcom Gminy Żarnów – do wykonania tego specjalistycznego badania – zapewniamy bezpłatny transport do Tomaszowa Mazowieckiego i z powrotem.

Badania są realizowane w każdą sobotę w godz. od 07:00 do 12:00, w terminie do 30 czerwca 2023 roku. Bardzo serdecznie zapraszamy na szkolenie wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Żarnów, a  w szczególności osoby w wieku 50 – 65 lat.

W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby w wieku od 25 do 65 roku życia. Uczestników szkolenia prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego. Prosimy o powiadomienie wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy do lektury plakatu.

Kliknij, aby powiększyć…

Zaproszenie na warsztaty - 31 sierpnia 2022