Turnieje sportowe w Żarnowie z udziałem reprezentanta Polski Grzegorza Boćka

Dodano: wtorek, 18 sierpnia 2015

Wójt Gminy Żarnów zaprasza na dwa turnieje sportowe, które zorganizowane będą w Żarnowie w sobotę i niedzielę, 22 i 23 sierpnia 2015 roku. W sobotę o godz. 11.00 na utworzonym boisku do piłki plażowej (obok „Orlika”) odbędzie się Turniej Piłki Plażowej drużyn dwuosobowych, którego gościem specjalnym będzie sam Grzegorz Bociek, wielokrotny reprezentant Polski w piłkę siatkową i zawodnik klubu ZAKSA Kędzierzyn – Koźle.

W niedzielę o godz. 9.30 na żarnowskim „Orliku” zorganizowany będzie Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie lata ‘2015” z udziałem czterech drużyn amatorskich, reprezentujących Skórkowice, Pilichowice oraz dwie miejscowości z gmin Paradyż (powiat opoczyński) i Aleksandrów (powiat piotrkowski). Rozpoczęcie zawodów nastąpi o godz. 10.00. Inicjatorem tego kolejnego turnieju piłkarskiego są animatorzy sportu w regionie – Hubert Szulc (Skórkowice) i Przemysław Rolnik (Pilichowice). Dziękujemy za zaangażowanie…

Przypominamy, iż w niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku nastąpi inauguracja zmagań piłkarzy KS „Kasztelan” Żarnów w sezonie 2015/2016, którzy uczestniczą w rozgrywkach piotrkowskiej klasy „A”. Nasi piłkarze o godz. 17.00 rozegrają swój pierwszy mecz na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie drużyny LKS Radzice (gmina Drzewica). Trenerem żarnowskiej drużyny jest Adam Bociek.

Kliknij, aby powiększyć…

no images were found