Ważne informacje dla jednostek OSP, uczestników Zawodów Sportowo – Pożarniczych na stadionie KS Kasztelan Żarnów

Dodano: poniedziałek, 06 czerwca 2022

W niedzielę, 12 czerwca 2022 roku o godz. 14.00 na stadionie piłkarskim Klubu Sportowego Kasztelan Żarnów, odbędą się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, organizowane przez Wójta Gminy Żarnów i Zarząd Gminny OSP w Żarnowie. Aby usprawnić organizację zawodów, Zarząd Gminny OSP na ostatnim posiedzeniu podjął inicjatywę, aby od poniedziałku, 6 czerwca 2022 roku, na stadionie były rozstawione elementy toru przeszkód (sztafeta) oraz elementy tzw. rozwinięcia bojowego, z możliwością ćwiczeń na „sucho”, które powinny posłużyć treningom strażaków przed zawodami. Profesjonalna pompa „Tohatsu” oraz zbiornik z wodą będą dostępne w piątek (10 czerwca) i w sobotę (11 czerwca) od godz. 16.00. Zachęcamy poszczególne zastępy do ćwiczeń.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie jednostki (OSP KSRG Żarnów, OSP KSRG Skórkowice, OSP Chełsty, OSP Topolice, OSP Paszkowice, OSP Zdyszewice, OSP Straszowa Wola i OSP Miedzna Murowana), zadeklarowały wydelegowanie swojego przedstawiciela (nie biorącego udziału w zawodach) do komisji sędziowskiej i oceny prawidłowości przebiegu zawodów. Odprawa członków komisji sędziowskiej – w dniu zawodów, ok. godz. 13.00 (przy namiocie sędziowskim).

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Naszej Gminy (w każdym wieku) na nasz żarnowski stadion. Emocje – jak zawsze podczas zawodów pożarniczych – zagwarantowane…

Z wyrazami szacunku…
Organizatorzy Gminnych Zawodów
Sportowo – Pożarniczych w Żarnowie

Kliknij, aby powiększyć…

Zawody Pożarnicze 2022

Zawody Pożarnicze

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych