Wojciech Antos ponownie kandydatem na Trenera Roku Powiatu Opoczyńskiego

Dodano: środa, 24 stycznia 2018

Przypominamy, iż rok temu Trenerem Toku Powiatu Opoczyńskiego został Wojciech Antos, trenujący grupy młodzieżowe KS Kasztelan Żarnów. Jest wielka szansa, że i w tym roku osiągnie On Taki wielki sukces!

Pamiętajmy: Wojciech Antos, piłka nożna, KS Kasztelan Żarnów (TC.89) SMS pod nr 72355 o treści TC.89

Do 26 stycznia 2018 roku trwa głosowanie w 47. edycji plebiscytu na najpopularniejszego Sportowca Roku Dziennika Łódzkiego w regionie łódzkim oraz na powiatach. Akcja odbywa się pod patronatem marszałka województwa łódzkiego. Kibice wybiorą najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny. W tegorocznej edycji wybieramy Sportowca Roku i Trenera Roku Regionu Łódzkiego – jest to kategoria wojewódzka, której uczestników wskazali dziennikarze „Dziennika Łódzkiego”. Suma punktów z SMS i kuponów zdecyduje o miejscach laureatów na liście Sportowiec Roku 2017 w regionie łódzkim. W klasyfikacji Trener Roku w regionie łódzkim oraz Sportowiec, Trener i Drużyna Roku w powiatach decydują tylko punkty z SMS.

Równolegle odbywa się głosowanie na Sportowca Roku Powiatu, Trenera Roku Powiatu oraz Drużynę Roku Powiatu, do których uczestników nominują dziennikarze z działu sportowego, trenerzy, przedstawiciele klubów sportowych oraz nasi Czytelnicy.

Głosowanie smsowe czytelników rozpoczęło się w piątek 22 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00 i potrwa do piątku 26 stycznia 2018 do godziny 21.59. Koszt sms-a 2,46 zł z VAT.

Zwieńczeniem plebiscytu będzie uroczysta gala wręczenia tytułów, na którą organizatorzy zaproszą laureatów z kategorii wojewódzkich i powiatowych. Informacji o plebiscycie udziela Izabella Mioduszewska tel. 42 665-93-57, e-mail: izabella.mioduszewska@polskapress.pl

W załączeniu – link do strony „Dziennika Łódzkiego”:

http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/a/sportowiec-roku-regionu-lodzkiego-2017-trwa-glosowanie,12749366/