Zapraszamy dzieci na ciąg dalszy „Wakacji z pasją” na terenie kompleksu „Orlik 2012” w Żarnowie

Dodano: sobota, 12 lipca 2014

W dniach 30 czerwca – 11 lipca 2014 roku w Stajni Artystycznej Marcinków organizowane były „Wakacje z pasją”. W zajęciach uczestniczyło ponad 60 dzieci. Organizatorami tego ważnego dla najmłodszych przedsięwzięcia była Marzena Michałowska – Kowalik wraz z grupą współpracowników, a zajęcia były współfinansowane przez Gminę Żarnów. W prowadzeniu bardzo atrakcyjnych zajęć czynnie uczestniczyli rodzice najmłodszych dzieci, a pobyt w Marcinkowie miał charakter półkolonii. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, choć pogoda była zmienna.

W związku z ogromnym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców, Wójt Gminy Żarnów zaprasza Was na ciąg dalszy „Wakacji z pasją”, które odbędą  się w okresie kolejnych dwóch tygodni wakacji: od 14 do 18 lipca (poniedziałek – piątek) oraz od 21 do 25 lipca (poniedziałek – piątek). W tym czasie na terenie kompleksu boisk i urządzeń sportowych „Orlik 2012” przy ul. Polnej w Żarnowie, odbędą się interesujące zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym, organizowane przez animatora sportu Wojciecha Antosa, nauczycieli wychowania fizycznego i pracowników Urzędu Gminy w Żarnowie.

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 10.00 – 13.00. Zapewniamy bardzo ciekawy i atrakcyjny program zajęć dla dzieci w każdym wieku.