Zapraszamy na kolonie letnie dla dzieci w Jantarze nad Morzem Bałtyckim

Dodano: sobota, 27 lipca 2013

Fundacja „DAR DLA POTRZEBUJĄCYCH” i Biuro Poselskie Roberta Telusa organizuje kolonię letnią w Jantarze nad MORZEM w terminie od 18 sierpnia 2013 do 31 sierpnia 2013 roku. Serdecznie zapraszamy dzieci z Gminy Żarnów. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z Fundacją „Dar dla potrzebujących” w Opocznie lub z Biurem Poselskim Roberta Telusa.

Liczba miejsc – 45 dzieci. Wiek dzieci – od 10 do 16 roku życia. Udział rodziców w kosztach pobytu na kolonii wynosi 460 zł plus 60 zł koszty transportu.

WARUNEK KONIECZNY: Jedno z rodziców dziecka musi podlegać aktualnemu, pełnemu ubezpieczeniu w KRUS, uczestnicy muszą wypełnić kartę kwalifikacyjną.

Wymagane jest aktualne zaświadczenie z KRUS, lub zbiorcza lista potwierdzona przez odpowiedni oddział KRUS-u z adnotacją o pełnym ubezpieczeniu jednego z rodziców, oraz w przypadku listy na każdej stronie nagłówkowa pieczątka odpowiedniego oddziału KRUS-u – BARDZO WAŻNE

Komplet zaświadczeń lub potwierdzona lista oraz wpłata za kolonię najpóźniej do dnia 05 sierpnia 2013 r. należy złożyć do organizatora.

Zakwaterowanie:
Ośrodki pięknie położone, ogrodzone, oświetlone, bardzo bezpieczne dla dzieci. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji kolonistów: kort tenisowy z nawierzchnią sztuczną panelową, boisko do koszykówki, boisko do beach soccera z piaskiem morskim, boisko typu orlik z nawierzchnią ze sztucznej trawy, siatkówki plażowej, kometki, oraz pomieszczeń (sali telewizyjnej, sali kawiarnianej na dyskotekę, salki dydaktycznej, dużej i małej wiaty grillowej), miejsc na ognisko i do grillowania, wiaty tanecznej, basenów kąpielowych. W dyspozycji ośrodka jest drobny sprzęt sportowy.

 Gwarantujemy:
– wyżywienie (5 posiłków: śniadanie, obiad, kolację + II śniadanie i podwieczorek) i zakwaterowanie,
– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i medycznej,
– transport autokarem do/z miejsca wypoczynku, ubezpieczenie NW,(wyjazd/powrót na kolonie z/do Jantara,
– atrakcyjny program kulturalno – oświatowy,

ADRES KOLONII:
Ośrodek Wypoczynkowy VIVA
ul. Gdańska 34
82- 107 Jantar, woj. pomorskie
www.vivajantar.pl
tel. 55 / 247 89 24

Planowane atrakcje: wycieczka do Gdańska-Oliwy, zwiedzanie Westerplatte z przewodnikiem, rejs po morzu z szantami na żywo, zwiedzanie fermy strusi i pasieki, mini-zoo, hipodromu w Jantarze, wycieczka kolejką wąskotorową do Kątów Rybackich do rezerwatu Kormorana Czarnego, odnalezienie ławeczki Rybaka, wycieczka do Malborka – zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego, odwiedzenie parku Dinozaurów, zabawy i zajęcia sportowe, plażowanie, turnieje i konkursy kolonijne, spotkania przy ognisku, dyskoteki i bale tematyczne.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie wynikających z przyczyn niezależnych od organizatora. 

Informacje i zapisy:
Fundacja Dar dla Potrzebujących
Tel. 508 503 754
e-mail: dar_dla_potrzebujacych@wp.pl