Zmarł Alojzy Bucewka (1961-2021), zasłużony mieszkaniec Gminy Żarnów

Dodano: wtorek, 22 czerwca 2021

Z wielkim bólem i przeogromnym żalem informujemy, iż w dniu 20 czerwca 2021 roku w wieku 59 lat, zmarł

ŚP. ALOJZY BUCEWKA (1961-2021),

bardzo zaangażowany, aktywny i zasłużony mieszkaniec Gminy Żarnów, człowiek wielu pasji i zainteresowań, policjant z długoletnim stażem, wieloletni Komendant Komisariatu Policji w Paradyżu. Był powszechnie znanym i bardzo lubianym funkcjonariuszem policji w stopniu starszego aspiranta sztabowego, a także zaangażowanym społecznie mieszkańcem Naszej Gminy. Zawsze cechowała Go ujmująca osobowość, od dziesięcioleci dbał o bezpieczeństwo mieszkańców regionu, z wielką troską i zaangażowaniem wykonywał swe liczne służbowe obowiązki dla dobra wspólnego. Ofiarnie służył ludziom. Zawsze charakteryzowała Go chęć niesienia pomocy innym, zwłaszcza słabszym, potrzebującym wsparcia i opieki.

Pozostawił nas wszystkich w głębokim żalu i smutku. Będzie nam Go zawsze brakowało. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie. Niech mu żarnowska ziemia lekką będzie…

Żonie Grażynie BUCEWCE – Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Żarnów, synom oraz pozostałej rodzinie i bliskim, składamy najszczersze kondolencje i głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci tak bliskiej Osoby. Pogrzeb śp. Alojzego Bucewki odbędzie się w środę, 23 czerwca 2021 roku o godz. 15.00 w kościele św. Mikołaja w Żarnowie.

Wójt Gminy Żarnów Krzysztof Nawrocki wraz z pracownikami urzędu i wszystkich jednostek organizacyjnych

Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Bubis wraz z radnymi i sołtysami