Adam Bociek mistrzem gminy Żarnów w tenisie stołowym

Dodano: niedziela, 11 marca 2012

Dnia 11 marca 2012 r. w hali sportowej Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie spotkali się pasjonaci tenisa stołowego z Naszej Gminy.Tego dnia zorganizowano Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Żarnów oraz Rada Gminna LZS w Żarnowie. W turnieju brało udział 16 osób. Na zawodach grano systemem brazylijskim. Oprócz emocji sportowych dla najlepszych uczestników przygotowano puchary i dyplomy, które wręczył Wójt Gminy Żarnów Krzysztof Nawrocki. Zwycięzcą mistrzostw okazał się Adam Bociek z Sielca k. Żarnowa, wygrywając wszystkie pojedynki. Drugie miejsce zajął Krzysztof Walczak z Chełst,trzecie miejsce wywalczył Andrzej Nawrocki z Topolic, a czwarte – Łukasz Ściubeł z Trojanowic. Najlepszym zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na szczeblu powiatowym.

Lista zawodników: Andrzej Nawrocki, Adrian Wojtulski, Piotr Nowacki, Adam Bociek, Rafał Moskalczyk, Krzysztof Walczak, Mateusz Słodkowski, Patryk Brzeski, Grzegorz Nowacki, Arkadiusz Jakubowski, Jakub Nowakowski, Jakub Ambroszczyk, Artur Przybyła, Łukasz Bociek, Łukasz Ściubeł i Sebastian Jędrzejczyk.

Dodajmy, iż zwycięzca turnieju – Adam Bociek jest nauczycielem Gimnazjum im. 25 pp AK w Żarnowie, mgr matematyki, pasjonatem sportu i animatorem wielu ważnych przedsięwzięć turystycznych i sportowych w Naszej Gminie. Jednocześnie od lat prowadzi szkolny zespół wokalno-instrumentalny „Gamma”, który wielokrotnie uświetniał szereg uroczystości szkolnych i środowiskowych w gminie Żarnów. Oprócz tego stale i bezinteresownie podejmuje się niełatwej sztuki nauczania chętnych gry na gitarze w swoim Klubie Integracji Gimnazjalnej „Gamma u Adamma”. Dziękujemy za zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej społeczności.