Bezpłatne szkolenie „Pszczoły i Pszczelarstwo szansą na rozwój ekologicznego rolnictwa”

Dodano: piątek, 15 września 2017

Fundacja EKOOSTOJA zaprasza na spotkanie informacyjne na temat bezpłatnego szkolenia pt. „Pszczoły i Pszczelarstwo szansą na rozwój ekologicznego rolnictwa”.

Celem projektu jest: upowszechnianie wiedzy z zakresu pszczelarskiej edukacji ekologicznej, propagowanie zawodu pszczelarza, ograniczenie chemizacji w rolnictwie negatywnie wpływające na pracę i ochronę owadów zapylających.

Udział w projekcie: mogą wziąć osoby powyżej 18 roku życia, osoby zamieszkujące województwo łódzkie w powiatach: radomszczańskim, bełchatowskim, pajęczańskim, piotrkowskim, opoczyńskim.

Czas szkolenia: trwa łącznie 18 h, podzielone jest na 3 dni, po 6 godzin zegarowych każdego dnia. Liczebność grupy po 15 osób.

Na szkolenie można się zapisać podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się w dniu 19 września (wtorek) godz. 10:00 Dom Kultury w Żarnowie.

Szczegółowych informacji: można dowiedzieć się pod numerem telefonu: 782-853-258, pod adresem: Fundacja Ekoostacja, Plac Wolności 26, 97-540 Pławno lub www.ekoostoja.com

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do wzięcia udziału w projekcie!