Inicjatywa ufundowania sztandaru dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszowej Woli

Dodano: sobota, 02 marca 2013

Wójt Gminy Żarnow oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszowej Woli zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe na rzecz fundacji sztandaru OSP Straszowa Wola, która w 2012 roku obchodziła 80-lecie swojego istnienia.

Prośbę kierujemy nie tylko do mieszkańców Straszowej Woli, wyjątkowo związanych ze swoją macierzystą jednostką, ale również do wszystkich tych, którzy w tej wsi urodzili się, tam mieszkali, a potem wyjechali w różne strony Polski i świata, a czują wielki sentyment do swych rodzinnych stron. Zwracamy się również do przedsiębiorców z Gminy Żarnów – potencjalnych sponsorów, którzy od lat wspierają tego rodzaju inicjatywy społeczne.

Jeśli zdecydujecie się Państwo poprzeć naszą prośbę, prosimy o przekazanie środków na konto Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Żarnowie – Nr 66 8973 0003 0080 0801 2830 0001 w Banku Spółdzielczym Ziemi Piotrkowskiej, Oddział w Żarnowie (z dopiskiem – SZTANDAR dla OSP STRASZOWA WOLA) albo kontakt z członkami Zarządu OSP w Straszowej Woli: prezes dh Jerzy Murawski – tel. 888-468-966, dh Marek Łoś, dh Sylwester Cisowski, dh Ryszard Maćkowski i dh Wojciech Kresa.

Zachęcamy do lektury tekstu poniżej (kliknij, aby powiększyć)