KAŻDY DOROSŁY POLAK MÓWI PO ANGIELSKU

Dodano: środa, 25 maja 2011

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Żarnów do współpracy w realizacji ogólnopolskiego projektu
KAŻDY DOROSŁY POLAK MÓWI PO ANGIELSKU

W ramach projektu każdy może wziąć udział w 12-miesięcznym Kursie Języka Angielskiego. Kurs jest współfinansowany ze środków unijnych, trwa dwa semestry i obejmuje 118 lekcji. Uczestnicy projektu ponoszą tylko jednorazową opłatę administracyjną w kwocie 98,- zł (za całość szkolenia). Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy mieć dostęp do internetu i komputer lub laptop ze sprawnym głośnikiem.

 

Zajęcia odbywają się na platformie językowej na stronie www.dobrazuza.pl, dzięki czemu uczestnicy nie muszą dojeżdżać na szkolenie i mogą uczyć się w dogodnych dla siebie godzinach.

 

W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno instytucje, jak i osoby prywatne. Oferujemy dogodne dni i godziny zajęć. Zajęcia odbywają się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W zajęciach można uczestniczyć codziennie, co drugi dzień czy raz w tygodniu. Dziennie można spędzić na platformie dowolną ilość godzin. Jedną lekcję można powtarzać kilkakrotnie. Wolno także wracać do lekcji poprzednich. Przed zapisaniem się na zajęcia, można odbyć lekcję próbną.

Dla wszystkich za darmo 70-stronicowy podręcznik „1200 Najczęściej Używanych Angielskich Słów”.
Podręcznik do pobrania bezpośrednio ze strony internetowej.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie: www.dobrazuza.pl

Zainteresowani mieszkańcy mogą kontaktować się z p. Moniką Kurzyk (Urząd Gminy w Żarnowie, ul. Opoczyńska 5, pok. nr 6) tel. (44)7577055