Kompleks boisk sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” udostępniony sportowcom

Dodano: środa, 27 lutego 2013

Uroczyste otwarcie kompleksu boisk sportowych „MOJE BOISKO – ORLIK 2012” planuje się na wiosnę. Aby do tego doprowadzić, niezbędne są dodatkowe prace np. przy wyrównaniu skarpy i zniwelowaniu terenu. To jednak nie oznacza, iż wraz z początkiem wiosny nie będzie wstępu na ten imponujący obiekt.

Już w piątek, 1 marca 2013 roku o godz. 18.00, piłkarze z klubu sportowego Kasztelan Żarnów będą uczestniczyć w nieoficjalnej inauguracji „Orlika”. Z uwagi na fakt, że pogoda z dnia na dzień staje się wiosenna, dlatego też odbędzie się pierwszy trening naszych piłkarzy. I to od razu przy sztucznym świetle! Warunkiem korzystania z obiektu jest posiadanie odpowiedniego stroju sportowego i obuwia sportowego z zastrzeżeniem (na boisku piłkarskim dopuszcza się obuwie z tworzywa sztucznego turfy oraz obuwie typu halowego). Sympatyków Kasztelana zapraszamy na trening przy ulicy Polnej.

W sobotę, 2 marca 2013 roku w godz. 12.00 – 14.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą w piłkę nożną. Po skompletowaniu kilku zespołów, rozpoczniemy pierwsze amatorskie rozgrywki. Serdecznie zapraszamy…