Koncert Piotra Nagiela w hali sportowej ZSS w Żarnowie

Dodano: wtorek, 11 kwietnia 2017

Wójt Gminy Żarnów, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarnowie oraz Dyrektorzy placówek oświatowych w terenu Gminy Żarnów zapraszają w poniedziałek, 24 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 na koncert Piotra Nagiela. Koncert skierowany do młodzieży szkolnej, klubów abstynenta i grup AA z całego regionu, ale także do wszystkich zainteresowanych tematyka uzależnień. Wstęp wolny.

Piotr Nagiel w latach 80. był członkiem zespołu Kama-X. W 1999 r. zaczął współpracę z Krzysztofem Jaryczewskim z zespołu Oddział Zamknięty. W tym czasie powstał program profilaktyczny „Dopóki Masz Wybór”. W styczniu 2003 r. założył zespół STO%, z którym współpracuje do dziś. W swoich utworach porusza problematykę m.in. uzależnień.

Muzyk, poza grą w zespole, występuje w całej Polsce z programami profilaktycznymi, które są adresowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej. Nagiel opowiada o swoich doświadczeniach, problemach i sile woli w walce z uzależnieniem. Skupia się także na przemocy wśród młodych ludzi, ale również na wszelkich niebezpieczeństwach, takich jak rożnego rodzaju używki.

W załączeniu plakat. Kliknij, aby powiększyć…