Mieszkańcy Gminy Żarnów! Zapraszamy na koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą” w Opocznie

Dodano: środa, 16 marca 2022

W sobotę, 19 marca 2022 roku o godz. 18.00 w kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie odbędzie się bardzo ważne wydarzenie artystyczne – koncert na rzecz uchodźców z Ukrainy, z którego dochód przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy przyjechali do nas zza wschodniej granicy, uciekając przed wojenną pożogą. Organizatorem tego wyjątkowego przedsięwzięcia charytatywnego jest Robert Telus – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Koncert odbędzie się pod patronatem Biskupa Radomskiego Marka Solarczyka, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera i Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego.

Przypominamy również, iż w piątek, 25 marca 2022 roku o godz. 19.00 w małej sali gimnastycznej Szkole Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie (przy ul. Przedborskiej 10) odbędzie się nasze lokalne, ale również bardzo ważne wydarzenie artystyczne – koncert charytatywny „Miejcie nadzieję…”, którego inicjatorem jest powstała niedawno Gminna Rada Pożytku Publicznego w Żarnowie, pracująca pod przewodnictwem Marzeny Michalowskiej – Kowalik, zasłużonej mieszkanki Gminy Żarnów, właścicieli Stajni Artystycznej Marcinków.

Uczestnictwo w obydwu koncertach charytatywnych „Solidarni z Ukrainą” w Opocznie i „Miejcie nadzieję…” w Żarnowie będzie wyrazem naszej solidarności z mieszkańcami Ukrainy, doświadczającymi tragedii wojny i uchodźstwa. 

Kliknij, aby powiększyć…


Mapa Gminy Żarnów