Prosimy o poparcie OSP Żarnów w plebiscycie Dziennika Łódzkiego

Dodano: piątek, 06 maja 2016

Od kilku dni trwa głosowanie w prestiżowym plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”. Na najlepszą jednostkę strażacką w województwie łódzkim. Przez miejscowych strażaków do współzawodnictwa została zgłoszona jednostka OSP KSRG Żarnów, istniejąca od 1911 roku.

Przypominamy zasady głosowania. Głosować można na trzy sposoby. Po pierwsze – wysyłając SMS premium w cenie 2,46 zł brutto (za jeden SMS przekazujemy 10 głosów). Głosowanie trwa do 24 maja do godz. 23.59. Dziennie można wysłać dowolną liczbę SMS-ów.

Po drugie – można głosować przez aplikację na portalu Facebook. Jedno kliknięcie to pięć głosów dla kandydata. Głosowanie ma trwać do 24 maja do godz. 23.59. Dziennie można głosować tą metodą jeden raz.

Po trzecie – przez stronę internetową dzienniklodzki.pl. Jedno kliknięcie to jeden głos na wybraną kandydaturę. Dziennie można oddać trzy głosy z jednego komputera. Głosowanie trwa do 13 maja do godz. 15.00.

Dla najlepszych jednostek zaplanowano nagrody. Najpopularniejsze jednostki otrzymają bony na sprzęt AGD w wysokości 4, 2 i 1 tys. zł.

Prosimy również o rozpropagowanie inicjatywy oddania głosu na OSP Żarnów na portalach społecznościach. Serdecznie dziękujemy…

Linki:
www.dzienniklodzki.pl/akcje/strazak-roku/a/strazak-roku-2016-rozpoczynamy-glosowanie-w-naszym-plebiscycie,9958748/

http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/karta/osp-zarnow,34149,1561701,t,id,kid.html

Kliknij, aby powiększyć…