„Szok” w Szkole Podstawowej w Żarnowie

Dodano: czwartek, 14 października 2010

Niezwykłą atrakcją mogli cieszyć się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie. 8 października b.r. zawitał tu bowiem kijowski cyrk „Szok”.

Występ oglądali nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice. Wszyscy z zaciekawieniem obserwowali pokaz żonglerki, akrobacje i „czary” iluzjonistów. Najbardziej zajmujący był występ artystki z ogromnym wężem, która przeszła z nim pośród publiczności, aby każdy mógł dobrze mu się przyjrzeć a nawet go dotknąć. Dużo zachwytu wzbudziły też popisy tresowanych zwierząt. Widzów rozbawił śmieszny klown, a także prowadzący, którego wypowiedzi były pełne humoru.
Dzieci bawiły się świetnie także dlatego, że mogły popróbować swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy.
Możliwość obejrzenia programu cyrkowej grupy urozmaiciła szkolne życie, które od pewnego czasu ubogacają też comiesięczne, bardzo ciekawe koncerty muzyczne. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie mają więc oprócz lekcji i inne, bardziej atrakcyjne formy edukacji.

Pokaz cyrkowców spodobał się wszystkim, toteż nagrodzono je gromkimi brawami. To było „szokujące” przeżycie!