Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Klubu Sportowego Kasztelan Żarnów

Dodano: piątek, 01 kwietnia 2022

Kilka miesięcy temu w Domu Kultury w Żarnowie, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze Klubu Sportowego Kasztelan Żarnów, w którym wzięło udział kilkudziesięciu członków Naszego Klubu, który w minionym, 2021 roku, uroczyście obchodził 20-lecie swojego istnienia. Przypomnijmy, iż 2001 roku powstał LKS Żarnów, który po 10 latach – w 2011 roku – został przekształcony w KS Kasztelan Żarnów, z którego dokonań społeczeństwo gminy jest bardzo dumne. Od lat przy naszym jednosekcyjnym klubie, znakomicie funkcjonuje środowisko piłkarskie, w skład którego wchodzą zaangażowani działacze, piłkarze wielu grup wiekowych i członkowie ich rodzin, a także wierne grono kibiców i fanów żarnowskich drużyn, którzy są zawsze z klubem na dobre i na złe. Nasz Klub od lat jest dumą miejscowej społeczności, a obiekt sportowy i stadion KS Kasztelan Żarnów od lat są bardzo dobrze utrzymane i zarządzane.

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo – wyborczego wybrano nowy Zarząd Klubu Sportowego Kasztelan Żarnów, którego skład jest  następujący:

Tomasz Augustyniak – prezes
Michał Lorek – wiceprezes
Artur Grochala – skarbnik
Antoni Czabator – sekretarz
Tomasz Grabowski – kierownik klubu
Adam Kmiecik – członek Zarządu
Marcin Sieroń – członek Zarządu
Waldemar Nowakowski – członek Zarządu
Michał Antos – członek Zarządu

Składamy bardzo serdeczne gratulacje dla nowego Zarządu! Ustępującemu Zarządowi dziękujemy za pracę i zaangażowanie na rzecz Naszego Klubu, a wszystkim członkom nowego Zarządu życzymy samych sukcesów i powodzenia w realizacji wyznaczonych celów.

Kliknij, aby powiększyć…
Goście i Zarząd klubu KS Kasztelan
Zarząd klubu KS Kasztelan
Zawodnicy klubu KS Kasztelan
Stroje klubu KS Kasztelan
Sponsorzy klubu KS Kasztelan
Herb KS Kasztelan Żarnów
Mapa Gminy Żarnów