Ważne dla użytkowników drogi powiatowej Żarnów – Pilichowice – Zdyszewice – Siucice – Skórkowice

Dodano: poniedziałek, 02 stycznia 2012

Urząd Gminy w Żarnowie informuje, że w związku z budową wiaduktu nad Centralną Magistralą Kolejową pomiędzy Pilichowicami i Zdyszewicami, w dniu 04 stycznia 2012 roku (środa) o godz. 12.00 przejazd kolejowy na drodze powiatowej nr 3120E Żarnów – Zdyszewice zostanie zamknięty. Rejon przejazdu stanie się placem budowy nowego wiaduktu, który zostanie oddany do użytku w dniu 30 listopada 2012 roku. Tę inwestycję realizuje firma MOTA – ENGIL.

Tym samym, na drodze powiatowej zostanie wprowadzona Tymczasowa Organizacja Ruchu i wyznaczone zostaną objazdy. Pojazdy jadące od strony Żarnowa w kierunku Zdyszewic i Siucic, muszą kierować się drogą powiatową w kierunku Marcinkowa i Skórkowic. Dla pojazdów jadących od Siucic objazd do Żarnowa i Pilichowic zostanie poprowadzony przez Paradyż.

Samochody osobowe mogą korzystać z drogi Zdyszewice – Widuch – Myślibórz – Żarnów oraz drogi, prowadzącej od przejazdu kolejowego (wzdłuż torów) do Dłużniewic, Adamowa, Sylwerynowa do Paradyża.

Autobusy PKS Opoczno relacji Skórkowice – Przyłęk – Zdyszewice – Żarnów (i odwrotnie), będą kierowane drogą gminną, prowadzącą od Zdyszewic przez Widuch, Myślibórz do Żarnowa.

Przepraszamy za utrudnienia…