Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny w Żarnowie

Dodano: środa, 08 stycznia 2020

Finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku. Jego celem jest pozyskanie środków do zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Pieniądze na rzecz WOŚP już tradycyjnie będzie zbierać 25 wolontariuszy z Żarnowa. Sztab zarejestrowano w Szkole Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie, a jego szefową jest nauczycielka Teresa Krzymińska. Przez cały dzień będzie się odbywać kwesta na terenie całej Naszej Gminy.

Sztab działający w szkole serdecznie zaprasza mieszkańców i gości na licytację gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 12 stycznia 2020 r. o godz. 13.30 na terenie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie (ul. Polna1). Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Liczymy na szeroki odzew zainteresowanych mieszkańców Gminy Żarnów oraz ich wielką szczodrość. Wszyscy wiemy, że warto pomagać, bo sami tej pomocy możemy kiedyś potrzebować. Bardzo serdecznie zapraszamy…

kliknij, aby powiększyć…