Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny w Żarnowie

Dodano: czwartek, 27 stycznia 2022

Finał 30. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku. Jego celem jest pozyskanie środków do zapewnienia najwyższych standardów leczniczych w medycynie, a w tej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy celem zbiórki będzie pomoc polskiej okulistyce dziecięcej. Pieniądze na rzecz WOŚP już tradycyjnie będzie zbierać liczna grupa wolontariuszy z Żarnowa, a kwesta odbywać się będzie w całej Naszej Gminie. Sztab zarejestrowano w Szkole Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie, a jego szefową od lat jest nauczycielka Teresa Krzymińska, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

W tej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy celem zbiórki będzie pomoc polskiej okulistyce dziecięcej. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Liczymy na szeroki odzew zainteresowanych mieszkańców Gminy Żarnów oraz ich wielką szczodrość. Wszyscy wiemy, że warto pomagać, bo sami tej pomocy możemy kiedyś potrzebować. Bardzo serdecznie zapraszamy…

 Kliknij, aby powiększyć…
Mapa Gminy Żarnów
Herb Żarnowa