Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny w Żarnowie

Dodano: czwartek, 15 stycznia 2015

Już w listopadzie 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie został zarejestrowany sztab WOŚP. Od wielu już lat dzięki przychylności dyrektor Marii Grzybowskiej, sztab swoją bazę ma właśnie w murach tej szkoły.

Zarejestrowano 35 wolontariuszy. Byli to uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żarnowie. Nie zawiedli także byli wychowankowie tych szkół: Justyna Głowa (kwestuje z orkiestrą od klasy „O” czyli już 13 lat – jest tegoroczną maturzystką) oraz Michał Wilk.

W dniu 11 stycznia 2015 r. w trakcie XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze zebrali 7737,03 zł oraz drobne kwoty w innych walutach. Po raz kolejny największą skutecznością mogła się pochwalić Justyna Głowa, w której puszce znalazło się 852,55 zł, a nie mniej skuteczny był także Michał Kwiecień z kwotą 816,92 zł.

Warto przypomnieć że w czasie tegorocznego finału zbieraliśmy środki dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Poniżej drukujemy listę wszystkich wolontariuszy biorących udział w kweście: A. Bielecka, K. Borończyk, D. Cisowski, Ł. Dolot, K. Dróżdż, M. Fidelus, E. Franczak, J. Głowa, J. Godziątkowska, P. Gołąb, F. Kmiecik, P. Kowalska, M. Krzymiński, M. Krzywkowska, A. Kubiszewska, M. Kwiecień, I. Madej, A. Malkowska, A. Mijas, P. Otwinowska, M. Pacyniak, S. Pacyniak, M. Polak, J. Rozesłańska, P. Słowicka, A. SAtańczyk, K. Szeląg, W. Szmelter, K. Ślusarczyk, M. Wilk, S. Wilk, K. Wnuk, A. Wójcik, K. Wójcik. Do zobaczenia za rok…

Źródło: SP Żarnów