Wielka tragedia w Gminie Żarnów! Zmarł Przemysław Piotrowski, piłkarz KS Kasztelan Żarnów

Dodano: wtorek, 16 listopada 2021

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy i Przyjaciele Gminy Żarnów! Z wielkim żalem i ogromnym smutkiem informujemy, iż w sobotę, 13 listopada 2021 roku w wyniku tragicznego wypadku, w wieku zaledwie 23 lat zmarł Przemysław Piotrowski – młody mieszkaniec Straszowej Woli, uczeń żarnowskich i opoczyńskich szkół, wielce zaangażowany i utalentowany zawodnik KS Kasztelan Żarnów.

Urodził się 6 października 1998 roku. Początkowo jako junior reprezentował barwy KS Kasztelan Żarnów, KS Paradyż i KS Ceramika Opoczno. Był uczniem klas sportowych Zespołu Szkół Prywatnych w Opocznie. Po osiągnięciu pełnoletniości z wielkimi  sukcesami grał początkowo w KS Ceramika Opoczno (w sezonach 2015/ 2016 i 2016/ 2017), KS Kasztelan Żarnów (2017/2018), KS Paradyż (2018/2019) i ponownie w KS Kasztelan Żarnów (od sezonu jesiennego 2019 roku). Był jednym z najlepszych zawodników każdego klubu piłkarskiego, którego reprezentował. W każdym środowisku sportowym był powszechnie lubianym piłkarzem, a wszystkich traktował z wielkim szacunkiem i sympatią. W naszej pamięci pozostanie jako bardzo skromny, życzliwy i niezmiernie uczynny młody człowiek, osiągający wielkie sukcesy sportowe. Był również zaangażowanym strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszowej Woli, kilkukrotnym uczestnikiem zawodów sportowo – pożarniczych OSP w Gminie Żarnów.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Żelazowicach w czwartek,18 listopada 2021 roku o godzinie 13.00.

Będzie nam Go zawsze brakowało, trudno sobie wyobrazić naszą sportową rzeczywistość bez wyjątkowego piłkarza Przemysława Piotrowskiego (1998 – 2021), który pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Rodzinie zmarłego Przemysława składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia. Niech mu ziemia lekką będzie. Cześć Jego pamięci!

Przemysław Piotrowski Przemysław Piotrowski

Przemysław Piotrowski

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Herb KS Kasztelan Żarnów