Wojciech Antos nominowany na Trenera Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego

Dodano: wtorek, 20 grudnia 2016

Po raz 46. redakcja „Dziennika Łódzkiego” organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera Roku w regionie łódzkim oraz w powiecie opoczyńskim. W bieżącym roku, wśród nominowanych jest Wojciech Antos, prezes KS Kasztelan Żarnów, nauczyciel wychowania fizycznego, czynny piłkarz, jeden z liderów drużyny seniorów, a przede wszystkim trener grup młodzieżowych, zaliczanych do najlepszych w OZPN Piotrków Trybunalski.

Głosowanie ruszyło w dniu 9 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 i potrwa do 30 stycznia 2017 r. do godz. 23.59. W przypadku kategorii Trener Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego, głosy można oddawać za pomocą SMS Premium (koszt 2.46 zł z VAT, 1 SMS to 10 punktów) oraz za pomocą kuponów drukowanych w gazecie. Głosować można również przy pomocy Facebooka, a za każdy oddany głos (1 raz dziennie) kandydat może otrzymać 3 pkt. Sądzimy, iż ten ostatni sposób może być najbardziej popularny wśród internautów, spośród których jest wielu kibiców i pasjonatów piłki nożnej. Popierajmy zatem naszego kandydata Wojciecha Antosa!

Poniżej prezentujemy link do strony internetowej Dziennika Łódzkiego (podstrona dotycząca wyboru Trenera Roku 2016 Powiatu Opoczyńskiego), pod którym można porównywać ilość głosów wysyłanych na poszczególnych kandydatów:

http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/trener-roku-2016-powiatuopoczynskiego,37740,t,id.html