Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Żarnów „Powitanie wiosny `2015”

Dodano: czwartek, 26 marca 2015

W niedzielę, 22 marca 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie rozegrano V Gminny Turniej w Piłkę Siatkową „Powitanie wiosny `2015”. Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Żarnów i KS Kasztelan Żarnów. Do zawodów przystąpiło siedem amatorskich zespołów. W czasie rozgrywanych meczy obowiązywały przepisy gry w siatkówkę. Spotkania rozgrywano do 21 punktów, do dwóch wygranych setów. Drużyny rozstawiono w dwóch grupach, gdzie zagrał każdy z każdym. Następnie rozegrano półfinały i finały. Rywalizacja na parkiecie była bardzo zacięta, a mecze stały naprawdę na wysokim poziomie. Kolejny turniej przyciągnął rzeszę kibiców na żarnowską halę, a zmagania toczyły się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy.

Zwycięzcą turnieju został zespół KS Masakra Team, która w finale pokonała Reaktywację 2:0. Trzecie miejsce przypadło drużynie Prezesi Żarnów, natomiast czwarte reprezentacji Topolic. Zawody prowadzili sędziowie Konrad Zwierzyński, Tomasz Sieroń i Artur Przybyła. Drużyny, które zajęły cztery pierwsze miejsca otrzymały z rąk Wójta Gminy Żarnów – Krzysztofa Nawrockiego pamiątkowe puchary i dyplomy. Ideą turnieju była przede wszystkim dobra zabawa i propagowanie tak popularnej w Żarnowie dyscypliny sportu, jaką niewątpliwie jest siatkówka.

Wyniki – grupa A

Reaktywacja 2:0 Fantazja

Pilichowice 1:2 Masakra

Fantazja 2:1 Pilichowice

Reaktywacja 1:2 Masakra

Reaktywacja 2:0 Pilichowice

Fantazja 0:2 Masakra

Klasyfikacja grupy A:

  1. KS Masakra Team
  2. Reaktywacja
  3. Fantazja
  4. Pilichowice

Wyniki – grupa B

Topolice 2:0 Malków

Malków 1:2 Prezesi Żarnów

Topolice 2:0 Prezesi Żarnów

Klasyfikacja grupy B:

  1. Topolice
  2. Prezesi Żarnów
  3. Malków

Półfinały

Topolice 0:2 Reaktywacja

Prezesi Żarnów 0:2 KS Masakra Team

Mecz o 3 miejsce

Topolice 1:2 Prezesi Żarnów

Finał

Reaktywacja 0:2 KS Masakra Team

Na zakończenie turnieju wręczono również okolicznościowe statuetki dla najmłodszego zawodnika (Mateusz Pacan) i najstarszego uczestnika turnieju (Bogdan Kubiszewski).

Skład KS Masakra Team: Piotr Bociek, Karol Kurzyk, Artur Przybyła, Michał Jakubczyk, Mateusz Pacan i Marcin Wilk.

Skład Reaktywacja: Tomasz Sieroń, Tomasz Kmiecik, Przemysław Wilk, Paweł Głuszek, Adam Bociek, Andrzej Jakubowski i Rafał Piekielnik.

Skład drużyny Prezesi Żarnów: Tomasz Górski, Bartłomiej Jędrzejczyk, Piotr Jędrzejczyk, Adam Jóźwik, Arkadiusz Jakubowski, Michał Szeląg, Kacper Król, Marek Borończyk, Robert Krzywkowski, Maciej Stępień i Sebastian Jędrzejczyk.

Kliknij, aby powiększyć…