Zapraszamy bezrobotnych na Opoczyńskie Targi Pracy

Dodano: wtorek, 10 kwietnia 2012

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie organizuje I Opoczyńskie Targi Pracy, które odbędą się w czwartek, 19 kwietnia 2012 roku, w godzinach od 10.00-14.00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie (ul. Kossaka 1A).

Targi Pracy to doskonała okazja dla osób bezrobotnych – jak również dla wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą pracy – do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, bezpośredniego spotkania się z pracodawcami, złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Targi Pracy mają przede wszystkim na celu zaprezentowanie ofert pracodawców działających w regionie łódzkim. Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie zapewnia prezentującym się pracodawcom obsługę organizacyjną. W ramach Targów planowane są prezentacje stoiskowe i multimedialne. Uczestnictwo w Targach Pracy jest bezpłatne. Ze strony Powiatowego Urzędu Pracy kontaktami z pracodawcami zajmuje się Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy – Zofia Jednac (tel. 44 736-14-45 do 48, wew. 051; e-mail z.jednac@pupopoczno.pl).

Serdecznie zapraszamy wszystkich bezrobotnych mieszkańców gminy Żarnów do udziału w Targach.