Zapraszamy na spotkanie z Marszałkiem Województwa Łódzkiego w żarnowskim Domu Kultury

Dodano: poniedziałek, 23 maja 2022

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber wraz z Zarządem realizuje w gminach regionu cykl spotkań „Porozmawiajmy w Łódzkiem”. Wraz z grupą ekspertów odwiedza powiaty województwa łódzkiego z informacją o ofercie dla samorządów, mieszkańców i organizacji pozarządowych.

W tym roku spotkania dotyczą trzech kluczowych tematów: nowości w ofercie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Funduszy Europejskich dla Łódzkiego oraz możliwych sposobów pomocy obywatelom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie przed wojną na terenie naszego województwa.

W piątek, 27 maja 2022 roku o godzinie 13.00 w Domu Kultury w Żarnowie, przy ul. Opoczyńskiej 5, odbędzie się spotkanie z Marszałkiem Grzegorzem Schreiberem i przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, w którym uczestniczyć będą burmistrzowie i wójtowie gmin regionu.
Organizacja spotkania właśnie w Żarnowie, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Podczas spotkania „Porozmawiajmy w Łódzkiem” przewidywane są krótkie wystąpienia włodarzy gmin (do 5 minut), aby poruszyć najciekawsze zagadnienia, a także krótko zaprezentować sprawy, które są dla samorządów najważniejsze.

Zapraszamy wszystkich radnych, przedstawicieli sektora pozarządowego (członków Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych, stowarzyszeń i fundacji), sołtysów, członków rad sołeckich i wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków zewnętrznych.

Bezpośrednio po spotkaniu, wszyscy uczestników zapraszamy na plac targowy w Żarnowie, przy ul. Koneckiej i Źródlanej, gdzie odbywać się będzie Piknik Województwa Łódzkiego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych…

Kliknij, aby powiększyć…

Dom Kultury w Żarnowie

Herb Żarnowa

Herb województwa łódzkiego

Mapa Gminy Żarnów