Zapraszamy na wernisaż prac fotograficznych Miłosza Polaka w Stajni Artystycznej Marcinków

Dodano: piątek, 09 września 2022

W niedzielę, 11 września 2022 roku o godz. 17.00 w Stajni Artystycznej Marcinków Marzeny Michałowskiej – Kowalik, odbędzie się wernisaż prac fotograficznych młodego i bardzo utalentowanego mieszkańca Żarnowa – Miłosza Polaka.

Przygoda Miłosza Polaka z fotografią zaczęła się w Stajni Artystycznej Marcinków, gdzie od 8 lat fotografował kolejne edycje „Ferii z Pasją” i „Wakacji z Pasją” oraz inne wydarzenia odbywające się w stajni. Mimo bardzo młodego wieku, obecnie już jest instruktorem fotografii o uznanym dorobku artystycznym i renomie w regionie. Dzięki pasji do fotografowania, przez wiele lat doskonalił swoje nieprzeciętne umiejętności i zdobywał nową wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. Można powiedzieć, iż już dziś osiągnął bardzo wiele, choć jest na progu swej artystycznej drogi. Swymi pięknymi pracami promuje swój rodzinny Żarnów i Ziemię Żarnowską.

W bieżącym roku uzyskał dyplom Akademii Fotografii w Warszawie. Na zaproszenie Marzeny Michałowskiej – Kowalik, właścicielki Stajni Artystycznej Marcinków, podczas podsumowania kolejnej edycji „Wakacji z Pasją”, miał możliwość zaprezentowania szerszemu gronu swojej pracy dyplomowej „Anatomia konia – a different view”, która nierozerwalnie związana jest z Marcinkowem.

Miłośników artystycznej fotografii zachęcamy do przybycia na wernisaż. Bardzo liczymy na obecność wszystkich zainteresowanych, którzy cenią twórczość młodego artysty – fotografika Miłosza Polaka. W załączeniu – plakat.

Kliknij, aby powiększyć…

"Z garści wiatru..." - ulotka na temat wernisażu 1

"Z garści wiatru..." - ulotka na temat wernisażu 2

"Z garści wiatru..." - ulotka na temat wernisażu 3

"Z garści wiatru..." - ulotka na temat wernisażu 4Herb ŻarnowaMapa Gminy Żarnów