Zaproszenie na kolejny festyn rodzinny „Powitanie wakacji” w Malkowie

Dodano: piątek, 24 czerwca 2022

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Miejscowości Malków, którym kieruje prezes Iwona Siadkowska, w czerwcu każdego roku organizuje bardzo ciekawe przedsięwzięcie o charakterze integracyjnym dla mieszkańców wsi i okolicznych miejscowości. Tym wydarzeniem jest festyn rodzinny „Powitanie wakacji” w Malkowie, który odbędzie się w sobotę, 25 czerwca 2022 roku o godz. 16.00 na terenie przyległym do świetlicy wiejskiej w Malkowie. W ramach spotkania odbędą się konkursy z nagrodami dla dzieci oraz grill, który przygotowują członkowie stowarzyszenia.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż stowarzyszenie w Malkowie istnieje nieprzerwanie od 2011 roku i posiada doświadczenie w organizacji tego typu działań. Pierwszym prezesem była przedwcześnie zmarła ś.p. Ewa Głodowska, bardzo zaangażowana, wyjątkowo utalentowana i obdarzona wieloma umiejętnościami znana działaczka społeczna. Obecnie stowarzyszeniem kieruje Iwona Siadkowska, a skarbnikiem jest Sylwia Szymczyk.

Stowarzyszenie organizowało festyny rodzinne w 2016, 2018, 2019 i 2021 roku z dotacji ze środków gminnych, biorąc udział w konkursach z tzw. pożytku publicznego (działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności). Członkowie stowarzyszenia od lat czynnie uczestniczą w kolejnych edycjach Dni Żarnowa, festynach środowiskowych, imprezach kulturalnych i uroczystościach patriotycznych.

Bardzo serdecznie zapraszamy na festyn w Malkowie…

Kliknij, aby powiększyć…

Mapa Gminy Żarnów