Kolejny sukces uczniów Szkoły Podstawowej w Żarnowie w mini piłce siatkowej

Dodano: czwartek, 01 marca 2012

W Szkole Podstawowej w Kozeninie zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Tak, jak każdego roku, jest ona bardzo emocjonująca i przynosi nam wiele radości i satysfakcji.

Rywalizacja dziewcząt zakończyła się zwycięstwem uczennic ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku (gmina Paradyż), które zdecydowanie wygrały wszystkie spotkania. Kolejne miejsca zajęły SP 3 w Opocznie, SP Bielowice i SP Kozenin.

Nas bardziej interesowała rywalizacja chłopców. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów reprezentujących: SP w Żarnowie, SP w Kozeninie, SP w Sielcu, SP 1 w Opocznie i SP w Przyłęku. Walczono systemem każdy z każdym. Rywalizacja była niezwykle zacięta. O zwycięstwie drużyny z Żarnowa zdecydowała różnica bramek.

Klasyfikacja końcowa
1. SP Żarnów – 7 pkt
2. SP Przyłęk – 7 pkt
3. SP Kozenin – 6 pkt
4. SP Sielec – 6 pkt
5. SP 1 Opoczno – 4 pkt

Mistrzowie z Żarnowa wystąpili w składzie: Albert Jabłoński, Dawid Jakubowski, Daniel Kmiecik, Mateusz Pacan, Piotr Jędrzejczyk, Patryk Pacyniak, Bartłomiej Łabuziński, Dawid Zieliński, Artur Przybyła i Jan Piekutowski. Opiekunem drużyny jest Sławomir Kmiecik.

Serdecznie gratulujemy…