Relacja z letnich kolonii dla dzieci i młodzieży zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Marii Skłodowskiej – Curie w Klewie

Dodano: czwartek, 18 lipca 2019

W dniach od 8 -12 lipca 2019 r. odbyła się letnia kolonia dla dzieci i młodzieży zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Marii Skłodowskiej – Curie w Klewie. 33 uczniów z terenu naszej gminy odpoczywało w miejscowości Murzasichle niedaleko Zakopanego.

Wśród atrakcji czekających na dzieci były: Rabkoland, zwiedzanie zamku w Czorsztynie, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, tor saneczkowy w Kluszkowcach, termy w Szaflarach, wędrówka po Dolinie Kościeliskiej wraz z przejściem przez Jaskinię Mroźną oraz zwiedzanie malowniczej okolicy.

Czas wolny umilały wspólne zabawy i gry ruchowe: chusta animacyjna, wyścigi w workach, siatkówka, koszykówka, kąpiele w basenie znajdującym się na terenie pensjonatu oraz grill z pieczeniem kiełbaski.

W ostatnim dniu kolonii zwiedzaliśmy Zakopane. Główną atrakcją była jazda kolejką na Gubałówkę oraz spacer po Krupówkach, gdzie mogliśmy zakupić oscypki i liczne upominki dla bliskich.

Wszyscy uczestnicy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni do swoich rodzin. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie, a wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.

Fotogaleria na fb: Wypoczynek dzieci i młodzieży SP Klew
https://www.facebook.com/groups/649156302219262/

kliknij, aby powiększyć…