Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Żarnów

Dodano: czwartek, 29 marca 2012

W sobotę, 24 marca 2012 roku w hali sportowej Gimnazjum im. 25 pułku piechoty Armii Krajowej w Żarnowie zorganizowano Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Żarnów. Przystąpiło 6 zespołów: KS Kasztelan Żarnów, Cerveza Team Żarnów, Trojanowice, Pilichowice, Zjednoczeni Chełsty oraz Skórkowice. Turniej był bardzo emocjonujący i zgromadził wielu miłośników piłki nożnej halowej (futsalu) oraz kibiców. Zawody prowadził Łukasz Chmal, natomiast za organizację i przebieg turnieju odpowiedzialny był Konrad Zwierzyński. Zgłoszone zespoły zostały rozlosowane w dwóch grupach, z których do dalszej fazy rozgrywek kwalifikowały się po dwie najlepsze drużyny. W pierwszym półfinale Kasztelan Żarnów rozgromił Pilichowice aż 9:2. W drugim meczu Cerveza Team Żarnów pewnie pokonała reprezentację Skórkowic 6:1. W walce o 3 miejsce lepszym zespołem okazała się drużyna ze Skórkowic, która pokonała Pilichowice 2:1. W finale wystąpiły drużyny Kasztelana Żarnów i zespołu Cerveza Team Żarnów (które spotkały się ze sobą w fazie eliminacyjnej). Po raz drugi w tym turnieju lepsi okazali się zawodnicy Cervezy, którzy wygrali 5:1. Puchary oraz dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Żarnowie wręczył Wójt Gminy Żarnów Krzysztof Nawrocki, który na zakończenie podziękował wszystkim zawodnikom oraz kibicom za udział w zawodach.

Grupa I
Cerveza Team Żarnów 2:3 Zjednoczeni Chełsty
Zjednoczeni Chełsty 1:5 KS Kasztelan Żarnów
KS Kasztelan Żarnów 1:5 Cerveza Team Żarnów

1.    Cerveza Team Żarnów 3 pkt 7-4
2.    KS Kasztelan Żarnów 3 pkt 6-6
3.    Zjednoczeni Chełsty 3 pkt 4-7

Grupa II
Pilichowice 2:1 Trojanowice
Trojanowice 2:4 Skórkowice
Skórkowice 0:5 Pilichowice

1.    Pilichowice 6 pkt 7:1
2.    Skórkowice 3 pkt 4-7
3.    Trojanowice 0 pkt 3-6

Półfinały
KS Kasztelan Żarnów 9:2 Pilichowice
Cerveza Team Żarnów 6:1 Skórkowice

Mecz o 3 miejsce
Skórkowice 2:1 Pilichowice

Finał
KS Kasztelan Żarnów 1:5 Cerveza Team Żarnów

Składy poszczególnych drużyn:

Cerveza Team Żarnów: Michał Gorzela, Michał Fornal, Wojciech Tyczyński, Karol Brzozowicz, Maciej Stępień, Kacper Król, Robert Krzywkowski i Łukasz Grodzicki.

KS Kasztelan Żarnów: Michał Papiernik, Konrad Zwierzyński, Dawid Świątek, Krzysztof Wojdała, Damian Otwinowski i Michał Wojdała.

Skórkowice: Artur Szulc, Patryk Szymanek, Kamil Sekulski, Mariusz Jaroń, Paweł Piwiński, Adam Jaroń i Piotr Piwiński.

Pilichowice: Sebastian Ciach, Paweł Patyk, Przemysław Rolnik, Kamil Zięba, Dariusz Kunka, Artur Wolski i Radosław Wilk.

Zjednoczeni Chełsty: Michał Bubis, Tomasz Górski, Damian Słowiński, Michał Szeląg, Mateusz Noga, Patryk Brzeski, Adrian Kwosek, Adam Bociek, Rafał Moskalczyk i Wojciech Antos.

Trojanowice: Mateusz Brzeski, Marcin Wilk, Krystian Wilk, Przemysław Nowakowski, Dariusz Malaga, Emil Twardowski, Mateusz Biegała i Łukasz Bociek.