Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Fundusze Europejskie i Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Dodano: wtorek, 31 maja 2022

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Opocznie organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (dalej: MPI).

W związku z powyższym, zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w formie całodziennego dyżuru w ramach MPI. Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.

Konsultacje odbędą się w dniu 8 czerwca 2022 r. (środa) w godzinach 9.30 – 14.30 w Starostwie Powiatowym w Opocznie (ul. Kwiatowa 1a, 26 – 300 Opoczno). Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy do udziału w konsultacjach.

Kliknij, aby powiększyć…
Punkt informacyjny Funduszy Europejskich