Zaproszenie na Targi Pracy w Opocznie

Dodano: poniedziałek, 08 kwietnia 2013

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie organizuje po raz drugi Targi Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2013 r. (czwartek) w godzinach 10.00-13.45 w hali sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Opocznie. Patronat Honorowy nad targami objął Starosta Opoczyński. Swoją ofertę zaprezentują, m.in. przedsiębiorstwa i instytucje, agencje pracy, instytucje rynku pracy, uczelnie, szkoły oraz instytucje szkoleniowe.

Targom towarzyszyć będzie pokaz prezentacji multimedialnych o następującej tematyce:

  1. Aktywizacja zawodowa osób w wieku 50+.
  2. Poradnik rekrutacyjny prezentowany przez firmę Ceramikę Paradyż Sp. z o.o.
  3. Wsparcie przedsiębiorczości.
  4. Narodowe Siły Rezerwowe – Służba Przygotowawcza, szkolnictwo wojskowe omawiany przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim.
  5. Kształcenie ustawiczne – dlaczego warto uczyć się przez całe życie?
  6. EURES – bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą.
  7. Zawody w służbie społeczeństwa – poznaj trendy na rynku edukacji i pracy ze Szkołą Samorządu Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim.
  8. Jak skorzystać ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Oferta i zakres działania ROEFS Piotrków Trybunalski.

Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z pracodawcami nie tylko z terenu powiatu opoczyńskiego. To okazja do zapoznania się z szeroką ofertą w ciągu jednego dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Żarnów do udziału w targach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.pupopoczno.pl w zakładce II Opoczyńskie Targi Pracy.