Życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa – Opiekuna i Gospodarza Wsi

Dodano: poniedziałek, 11 marca 2019

Drodzy Sołtysi i członkowie Rad Sołeckich Gminy Żarnów! Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa – Opiekuna i Gospodarza Wsi, przypadającego 11 marca każdego roku, pragniemy wszystkim sołtysom gminy Żarnów złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Funkcja Sołtysa ma wielowiekową tradycję. Sołtys jest dobrym gospodarzem, którego mieszkańcy wsi darzą dużym zaufaniem. Na co dzień zajmuje się sprawami swoich lokalnych społeczności, starając się rozwiązywać problemy jej mieszkańców.

Z okazji Święta Sołtysów życzymy Wam wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz swojego środowiska. Życzymy również udanej współpracy, pełnej wzajemnego zrozumienia, zarówno z mieszkańcami, jak i władzami gminy, a także dużo optymizmu. Aby zdrowie i radość były wiernymi towarzyszami Waszego dnia codziennego. To od Waszego uporu i inicjatyw zależy obraz naszych wsi. Obyście potrafili unieść się ponad podziały i stworzyć w Waszych wioskach jedną rodzinę, którą więcej łączy niż dzieli. Wszystkiego najlepszego…